Anasayfa / Haberler / Magazin / Beşikçioğlu açıkladı: “Behzat Ç. yaza dönüyor”

Beşikçioğlu açıkladı: “Behzat Ç. yaza dönüyor”

Aykırı başkomiser Behzat Ç. ve başında olduğu cinayet büronun hikayesinin işlendiği ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ ocak ayında yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizide Behzat Ç.’yi canlandıran usta tiyatrocu Erdal Beşikçioğlu, dün katıldığı bir programda, izleyicilerine 13 bölümlük Behzat Ç. çekeceklerini ve yaz aylarında yayınlanacağının müjdesini verdi.

Geçtiğimiz aylarca, Beşikçioğlu, “Dizinin yayını için dijital platformda yayınlanması için konuşuyoruz” diyerek, internetten izlenebileceğinin sinyallerini vermişti.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Eylül 2010-Mayıs 2013 arasında, üç sezon ekranlara geldi. Efsaneleşen karakterleri ve sahneleriyle milyonlarca hayran edinen dizi, alkol kullanımı ve aykırı söylemleriyle siyasilerle çoğu zaman ters düşmüş, hakkında soru önergesi verilmiş, RTÜK’ten de bir çok kez uyarı cezası almıştı.

Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanan dizide Behzat Ç.’yi canlandıran usta tiyatrocu Erdal Beşikçioğlu’na cinayet büroda görevli Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal), Eda (Seda Bakan) ve Cevdet (Berke Üzrek) gibi karakterler eşlik ediyordu.

Buna da bakmak ister misin?

15 Temmuz’u anlatan duygusal kısa film

15 Temmuz hain ‘Darbe Girişimi’ni anlatan duygusal kısa film…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir