Anasayfa / Haberler / Magazin / Murat Yıldırım’ın ücreti belli oldu

Murat Yıldırım’ın ücreti belli oldu

“Kim Milyoner Olmak İster”i sunmaya hazırlanan oyuncu Murat Yıldırım’ın, aylık 150 bin TL alacağı öne sürüldü.

Son olarak “Gecenin Kraliçesi” dizisiyle izleyici karşısına çıkan Yıldırım, başrolünü üstlendiği dizide bölüm başına 45 bin TL almıştı.

ATV ekranlarında yayınlanan yarışması programı “Kim Milyoner Olmak İster”i ilk bölümünden 343’üncü bölümüne kadar Kenan Işık sunmuştu. Işık, 2014 mart ayında spor yaparken beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle görevi bırakmak zorunda kalmıştı.

69 yaşındaki Işık’ın geçirdiği kaza sonrası görevi bir süreliğine aralarında İlber Ortaylı, Yılmaz Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Kenan İmirzalıoğlu ve Zafer Ergin gibi birçok ünlü ismin olduğu sanatçı dostu destek için programın sunuculuğunu üstlenmişti.

Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada üç gün izleyicileriyle buluşan programının sunuculuğunu daha sonra ise 371’inci bölümden itibaren Selçuk Yöntem yapmaktaydı.

37 yaşındaki Yıldırım geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından, “Hayırlı olsun. ‘Kim Milyoner Olmak İster’ ATV…” yazarak programın yeni sunucusu olduğunu duyurmuştu. (NTV)

Buna da bakmak ister misin?

15 Temmuz’u anlatan duygusal kısa film

15 Temmuz hain ‘Darbe Girişimi’ni anlatan duygusal kısa film…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir