Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Boş Muhabbet / Kültür & Sanat / Kışın Soğuk Yüzünü Sevimli Bir Hale Getiren Yeni Sezona Ait Kaban Modelleri

Kışın Soğuk Yüzünü Sevimli Bir Hale Getiren Yeni Sezona Ait Kaban Modelleri

Kış soğuk yüzünü yavaş yavaş göstermeye başlıyor. Hava sıcaklıklarının düşmesi üzerimizde katlanan bir kombin meselesine dönüşüyor. Katlandıkça katlanan ve bizi adeta robot haline dönüştüren kombinler yine kapıya dayandı. Üşümek sinir bozucu, kat kat giyinmek ona keza…

Yeni sezon yine soğuk hava ile beraber yine yeni moda olan kaban ve mont modellerini önümüze seriyor. Puf montlar, vatkalarla kabaran kaban dosyası, uzun paltolar ile uzarken, nakış ve işlemeler ile kapsamlı bir hale dönüşüyor.

İşte dış güzelliğin de önemli olduğunu vurgulayan 2017 Kış modasının en trend 9 kaban modeli.

1. Yün kaban modelleri desenli bir şıklığa davet ediyor

1-yun-kaban

Soğuk hava yün kabanlarla etkisini hafifletiyor. 2017 kış modası yün kabanları desenlere ya da tek renkli ama dinamik tonlara boyuyor. Yün kaban modelleri bu sezon hareketli, kısmen sade ama şık bir kombin için olmazsa olmaz oluyor.

2. Puf montlar sportif kombinleri destekliyor

2-puf-mont

Kabarık ve yumuşak etki herkesi puf montlara sarıyor. Kış mevsimi sportif kombinleri bu puf montlarla sınıyor. İçerisinde kaybolacağınız biraz abartılı şişkinliğe sahip montları görmeye yavaş yavaş alışmalısınız.

3. Bomber ceketler mont kıvamında

3-bomber-mont

Puf montlar kadar kabarık olmasa da herkesin daha rahat kullanacağı bomber ceket modelleri kış versiyonları ile karşımızda. Bomber mont olarak adlandırılabilecek tarzları şık stillere sportif bir bakış açısı kazandırıyor. Sportif şıklık bomber montlarla keskinleşiyor.

4. Kruvaze bu sezon kabanları ele geçiriyor

4-kruvaze-kaban

Kruvaze kesim bu sezon sesini kabanlara karşı yükseltiyor. Hem sportif hem şık kombinler için değerlendirilebilecek modeller arasında yer alan kruvaze kabanların namını duymamak imkansız, giymemek ise bir tercih meselesine dönüşüyor.

5. Daima kabarık omuzlar

5-trenckot

80’ler modasının yapı taşı olarak adlandırılabilecek vatka geri dönüyor! Yeni sezon trençkot modelleri omuzları kabartırken, şık ve zarif bir stil kazandırıyor.

6. Bir yumuşak dokunuş kadifeden

6-kadife-ceket

Kadife kumaş 2017 kış modası ile dış giyime de sıçrıyor. İnce yapısı, yumuşak dokusu ve sıcak tutan yüzeyi ile şık kombin arayışına net bir cevap veriyor.

7. Yataktan direkt sokağa buyurun

7-sabahlik-ceket

Söylemesi zor adıyla robdöşambr bilinen adıyla sabahlıklar gündelik kombinlerin üzerine geçiyor. Yataktan kalkıp sokağa fırlamış bir görünüm kazanmak istiyorsanız ideal bir seçim olan yeni moda ceketleri düşünmeden giyebilirsiniz veya alıp evde sabahlık niyetine kullanabilirsiniz.

8. Uzun kabanlar uzayan şıklık vadediyor

8-uzun-kaban

Bu sezon uzun kaban modası hava soğudukça daha çok belirginleşiyor. Her kombinle bütünleşebilen uzun kaban modelleri içerisine ne giydiğinizi adeta önemsiz bir hale getiriyor.

9. Military etkiye nakış sevimliliği ekleniyor

9-military-parka

Parkalar nakış ile renkleniyor. Farklı ve biraz abartılı kıyafetler sevenler payetler, baskılı desenler ve etnik nakışları parka modellerine iliştiriyor.

Buna da bakmak ister misin?

Bu havalarda nasıl kaban giyilmeli

Bu havalarda nasıl kaban giyilmeli, Havaların ne soğuk ne sıcak olduğu şu zamanlarda nasıl bir k

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir